• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100091377420673&mibextid=ZbWKwL
  • https://www.twitter.com/sitenizolsun
  • https://instagram.com/myz_nakliye_ve_tasima?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

MYZ NAKLİYE ve TAŞIMACILIK   -  0530 370 17 72

Takvim
Site Menüsü
Telefon iletişim

İstanbul Ankara Arası Nakliye Firmaları0530 370 17 72
İstanbul Ankara Arası Nakliye

İstanbul Ankara Arası Nakliye hizmeti vermekte olan Kınalı Nakliyat, şehirler arası nakliye hizmetini ve tüm nakliye hizmetlerini sigortalı yapmaktadır.

Sürekli olarak İstanbul’dan Ankara’ya nakliye hizmeti veren firmamız, dönüş yolunda da nakliye hizmeti verdiği için fiyatlarımızı ekonomik tutabiliyoruz. İstanbul Ankara arası nakliye fiyatlarını ekonomik tutmanın yanı sıra uzman personelimiz ile güvenilir hizmet vermekteyiz.  Firmamız Kınalı nakliyat, evden eve taşımacılık, hastane taşımacılığı, ofis nakliyesi ve ambar taşımacılığı gibi tüm nakliye hizmetleri vermekteyiz.

Kınalı Nakliyat olarak filomuz da yer alan TIR,açık kamyonet, kapalı kamyonet,on teker,kamyon araçlarımız bulunmaktadır. Nakliye araçlarımız ile sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İstanbul Ankara Arası Nakliye Firmaları

İstanbul Ankara arası nakliye firmaları seçerken dikkat etmeniz ve nakliyat firmasını özenle tercih etmeniz, önemli bir husustur.Aklınıza takılan tüm soruları firma yetkilisine sunmalı ve bu bilgiler doğrultusun da firma seçimini yapmanızı tavsiye etmekteyiz.Ucuz işçilik,düşük model araç ve sorumsuz şoförler ile hizmet veren nakliye firmalarının,ciddi anlamda sayıları fazladır.

Sormanız gereken ilk soru sigortalı nakliye hizmeti veriyor musunuz?

İstanbul Ankara Arası Nakliye Firmaları arasında nakliye hizmeti veren bir çok firma bulunmaktadır.Bu firmalarda ilk arayacağınız özellik, sigortalı nakliye hizmeti vermeleri olmalıdır.Daha sonra ise vergi numaralarını öğrenmeniz olmalıdır.

İstanbul Ankara arası nakliye

İstanbul Ankara Arası Nakliye Fiyatları

Kınalı Nakliyat olarak kurulduğumuz günden bugüne  kadar kalitemizden ve hizmet anlayışımızdan ödün vermeden sizlere sorunsuz nakliye hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıraİstanbul Ankara arası nakliye fiyatlarında ekonomik fiyat seçenekleri sunmaktayız.

İstanbul Ankara Arası Nakliye hizmeti verirken uygun fiyatlar vermemizin bir diğer nedeni ise Ankara’dan dönüşümüzün de boş olmaması. Yani dönüş yolunda,Ankara’dan İstanbul’a nakliye hizmeti verdiğimiz için aracımız boş dönmemektedir. Size gidiş dönüş maliyetini yansıtmıyoruz. Sadece Ankara’ya gidiş maliyetini yansıtıyoruz. Bu da İstanbul Ankara Nakliye fiyatlarını uygun şartlar ile vermemize sebep olmaktadır.

İstanbul Ankara Arası Asansörlü Nakliye Hizmeti

Nakliyat, İstanbul Ankara Arası Asansörlü Nakliye hizmeti de vermektedir. Yıllardır nakliye sektörün de olmanın vermiş olduğu avantajlardan bir tanesi de geniş sektör çevresi edinmektedir.Şehir dışı nakliyat hizmetlerimiz Ankara’nın yanı sıra,İstanbul’dan tüm illere yapabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret20902
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Saat