• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=100091377420673&mibextid=ZbWKwL
  • https://www.twitter.com/sitenizolsun
  • https://instagram.com/myz_nakliye_ve_tasima?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

MYZ NAKLİYE ve TAŞIMACILIK   -  0530 370 17 72

Takvim
Site Menüsü
Telefon iletişim

AMBAR NAKLİYE HİZMETİ

AMBAR NAKLİYE HİZMETİ

0530 370 17 72

Ambar Taşıma Nedir?

Ambar Taşımacılık modeli nedir? Ne zaman devreye girer? Varsayalım ayrı ayrı illere ve her bir merkeze 1-2 palet halinde gidecek yükleriniz var. Sevkiyatın parçalı olması sebebi ile komple bir aracı dolduramıyor; komple bir aracı dolduracak parça yük sahiplarinden biri de olamıyorsunuz. Ya da ambalajı dolayısı ile mallarınızı kargo firmalarınca taşınmıyor; taşınsa dahi yüksek fiyatlar talep ediliyor. İşte bu durumda  Ambar Taşımacılık hizmeti devreye girer. Adresinizden alınan yükler bir aktarma merkezinde toplanır. Burada aynı ile gidecek  yükler  birleştirilerek şehirlerarası araçlara yüklenir.  Birleştirilerek sevk edilen malzemeleriniz varış merkezlerinde bu kez de dağıtım araçlarına aktarılarak alıcılarına ulaştırılır. Böylece ne komple, ne de parsiyel araç tutmaya yetecek yükü olmayan bir çok göndericinin malı birleştirilerek gönderilmiş oluyor.

 

Ambar Taşımacılık avantajları

Kargo firmalarının gerek ambalajından gerekse içeriğinden ötürü kabul etmediği bir çok ürün Ambar Taşımacılık hizmeti bünyesinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Diğer taraftan Ambar Taşımacılık fiyatları da komple ya da parsiyel taşımacılık modellerine göre nispeten yüksek olmakla birlikte kargo firmalarının talep ettiği ücretler ile kıyaslandığında fevkalade ucuzdur.

0530 370 17 72

Firmamız  ise Türkiye Geneli tüm illerimize Ambar Taşımacılık hizmeti vermekte olup bariz çizgiler ile bu tarz ambarlardan ayrılır.  Böylece müşterilerin klasik ambarlar ile yaşamış olduğu, kronikleşmiş sorunları ortadan kaldırır. Sizin de ambara verilecek yükünüz mü var? İşiniz acele mi?… Derhal bizi arayınız. Ürünlerinizi alım bildirdiğiniz gün içinde sizden alıyor ve yine aynı gün  sevkediyoruz. Bizim ile çalışmaya başlamakla “acaba gönderilerim bugün alınır mı?” ya da “acaba yola çıkmış mıdır?” benzeri sorular, endişe ve korkulardan da kurtulmuş olursunuz.”Peki ya ürünlerim kaybolur ya da hasarlanırsa?” Hiç merak etmeyin… Tüm kargolarınız sizden teslim alındığı an itibarı ile firmamız güvencesi altına girer ve alıcısına teslim edilene kadar sigortalı olarak taşınır. Bizim için aslolan işi ilk seferinde, doğru olarak yapmak yani ürünlerinizi doğru adrese, zamanında, hasarsız ve tam olarak teslim etmektir. Ama olur da bir problem yaşanırsa firmamız kendi kusurundan kaynaklanan her türlü hasar ve kayba bağlı zarar ve ziyanı derhal tazmin eder. Ambar Taşımacılık sektörüne yeni bir anlayış getiren Lojistik i aramadan kesinlikle sevkiyat yapmayınız.


Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret20902
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.477332.6074
Euro34.596434.7351
Hava Durumu
Saat